۴ مطلب در تیر ۱۳۹۲ ثبت شده است

۱

مجموعه مقررات ملی ساختمان

 کتاب و جزوه آموزشی نظام مهندسی

مقررات ملی ساختمان مجموعه‌ای است از ضوابط فنی، اجرایی و حقوقی لازم الرعایه در طراحی، نظارت و اجرای عملیات ساختمانی اعم از تخریب، نوسازی، توسعه بنا، تعمیر و مرمت اساسی، تغییر کاربری و بهره برداری از ساختمان؛ که به منظور تامین ایمنی، بهره دهی مناسب، آسایش، بهداشت و صرفه اقتصادی تهیه شده است.
مقررات ملی ساختمان در قالب بیست جلد کتاب که هر جلد مربوط به یک مبحث خاص می‌باشد منتشر شده است.

مجموعه مقررات ملی ساختمان

۰

محوطه باستانی شادیاخ

 اماکن تاریخی

شادْیاخ یا شادی کاخ یا شادی یاخ یکی از محوطه‌های تاریخی کشورمان ‌است و در نزدیکی نیشابور در استان خراسان رضوی قرار دارد.

شادیاخ از دو واژه شادی و اخ تشکیل شده و به معنای شادی‌ آفرین است و با نام‌های شادکاخ، شاد جهان و شاد مهر نیز شناخته می‌شود.

این اثر تاریخی، اوایل سده سوم هجری مسکونی شد و تا سال ۶۶۹ هجری که زمین‌لرزه آن را در هم درنوردیده، اهمیت ویژه‌ای داشت.

محوطه باستانی شادیاخ

۰

دانلود نسخه پرتابل نرم افزار "Safe v 12.3.1"

 نرم افزار تخصصی

امروز هم در خدمت شما عزیزان هستیم با دانلود یکی از نرم افزار های تخصصی مهندسی عمران Safe که نرم افزار طراحی و تحلیل پی می باشد. اما چیزی که این نسخه از این نرم افزار را متمایز می کند خاصیت پرتابل بودن و عدم نیاز به نصب است که به راحتی و با همراه  داشتن آن در یک فلش مموری میتوانید روی هر کامپیوتر آن را اجرا کنید. اما برای دوستانی که میخواهند اطلاعات بیشتری داشته باشند در ذیل اطلاعاتی در مورد نرم افزار های پرتابل ارائه شده است و در ادامه میتوانید نرم افزار Safe V12.3.1 را دانلود بفرمایید.

دانلود نسخه پرتابل نرم افزار "Safe v 12.3.1"

۰

دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار پاورپوینت"powerpiont 2007"

 کتاب و جزوه آموزشی

شاید شما  با نرمافزار پاورپوینت و نحوه کار با آن آشنا باشید اما شاید هم خدای نکرده هنوز نمیتوانید با این نرمافزار کار کنید از قافله عقب مانده اید این کتاب برای هر دودسته دوستان خوب هست چون قابلیت های این نرم افزار را در ۱۶۰ صفحه مصور از ورژن ۲۰۰۷ پاورپوینت از ابتدا درس میدهد و این نرم افزار بسیار کاربردی را هرچه بهتر یادبگیرید در کنفراسها و … که نیاز به این نرم افزار دارید میتوانید کار بسیار حرفه ای تری ارائه دهید. در ادامه با ما برای دانلود این کتاب مفید همراه باشید.

دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار پاورپوینت"powerpiont 2007"

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی

بایگانی

پيوندها